Czerwiec miesiącem sukcesów dla firmy Dell

Czerwiec okazał się być dla firmy DELL miesiącem sukcesów. Możemy o nim mówić za sprawą pojawienia się na koncie firmy pięciu prestiżowych nagród adresowanych do liderów branży IT.

W konkursie „Best in Cloud”, organizowanym przez magazyn „Computerworld”, Dell zwyciężył dzięki systemowi Dell EMC Elastic Cloud Storage (ECS). Tym samym firma potwierdziła, że infrastruktura chmurowa jest podstawowym, o ile nie niezbędnym elementem środowiska IT. Dodatkowo, jej propozycja jest najlepszą do wdrażania usług, jeśli chodzi o model cloud.

Ponadto, podczas gali “Tech Trendy Biznes 2018” organizowanej przez znany w świecie IT magazyn „CRN”, Dell otrzymał dwa wyróżnienia za osiągnięcia uzyskane w roku 2017. Zwycięskie konkurencje to “Producent Rozwiązań IT dla MŚP 2017” oraz “Producent Roku IT 2017”.

Kolejnym sukcesem, jaki Dell odnotował na swoim koncie w minionym miesiącu to nagrody na gali IT Champion – Mistrzowie Nowych Technologii. Firma została uhonorowana tytułami: „Producent IT Roku” oraz „Najlepszy dostawca IT dla małych i średnich przedsiębiorstw”.

 

Za sprawą nagród oraz wyróżnień IT, firma Dell umocniła swoją pozycję na rynku, przypominając o tym, że jest zaufanym oraz profesjonalnym dystrybutorem, dostarczającym usługi spośród szerokiego wachlarza rozwiązań IT.

 

Źródło: http://emeablog.emc.com/pl/zwycieski-miesiac-dell/

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową Dell znajdującą się pod tym linkiem.