Mobilna transformacja kluczem do sukcesu dla firm

W dniach 1-2 marca 2018 roku w hotelu Park Inn by Radisson w Krakowie odbędzie się już po raz siódmy Mobile Trends Conference. Organizatorem całego wydarzenia jest firma ClickMaster Polska.

Czego dotyczy ta konferencja?

Warto zaznaczyć,że jest to największa w Polsce konferencja, która poświęcona jest tematyce oprogramowania, projektowania i zarządzania zespołami w kanale mobile, a także nowoczesnym trendom marketingowym. Niektóre z tematów, które będą poruszane na marketingowym spotkaniu to: m-commerce, mobile marketing, big data czy mobile game & apps.
MTC to platforma wymiany wiedzy i umiejętności z prezesami oraz managerami agencji, firm IT oraz większych korporacji. Obecność na konferencji zapowiedzieli specjaliści nie tylko z Polski, ale też i z zagranicy. Mobile Trends to również przewodnik po najważniejszych trendach w branży mobile. Równocześnie jest to szansa na zapoznanie się z konkretnymi case studies, ze wskazówkami dotyczącymi marketingu oraz tworzenia oprogramowania mobilnego.

Firma Alterkom wystąpi na Mobile Trends Conference w charakterze sponsora.

Na stoisku reklamowym firma Alterkom będzie zapoznawała uczestników z profilem swojej działalności, a przede wszystkim zaprezentuje Citrix XenMobile- kompleksowe rozwiązanie do zarządzania urządzeniami mobilnymi. Na podstawie wdrożenia projektu w Banku BGŻ BNP Paribas Alterkom zaprezentuje korzyści, jakie wynikają z posiadania takiego rozwiązania.

Organizator zaprosił do udziału w Mobile Trends Conference wiele firm, które wystąpią ze swoimi prelekcjami w interesujących panelach dotyczących marketingu mobilnego.

 

Źródło: https://2018.mobiletrends.pl/