HTC VIVE

 

HTC VIVE – lider wirtualnej rzeczywistości dla biznesu

 

HTC VIVE to Partner, który wspiera rozwój Twojej firmy. Dostarcza najlepsze w swojej klasie, innowacyjne systemy do wirtualnej rzeczywistości, które oferują nowe, bardziej efektywne formy współpracy i zaangażowania oraz rewolucjonizują proces tworzenia i projektowania.

Jest to najbardziej zaawansowany i jedyny w swoim rodzaju ekosystem do wirtualnej rzeczywistości dedykowany dla biznesu i klientów indywidulanych. Innowacyjne gogle VR HTC VIVE pozwalają całkowicie zanurzyć się w wirtualnych światach i interakcjach. To niezwykle efektywne narzędzie biznesowe służące do organizacji wirtualnych spoktań  (VIVE SYNC), sprzedaży, szkoleń, w tym do pracy grupowej na modelach 3D i do prezentacji produktów. Ogranicza koszy, przynosi korzyści i otwiera zupełnie nowe możliwości. Ekosystem Vive opiera się na najlepszym sprzęcie VR na rynku, wspieranym przez Vive X, 100-milionowy akcelerator przedsiębiorczości VR i powiązane z nim start-upy oraz VIVEPort, globalnej platformie i sklepie z aplikacjami z pierwszym na świecie modelem subskrypcji VR, który działa w ponad 60 krajach.

Najlepsze systemy VR dla biznesu, dopasuj je do swoich potrzeb:

HTC VIVE Pro to flagowy system VR dla biznesu. Cieszy się dużym uznaniem ze względu na realistyczność symulacji, w których może brać udział kilku użytkowników jednocześnie. HTC VIVE Pro Eye dodatkowo usprawnia pozyskiwanie i analizowanie danych, dzięki modułowi precyzyjnego śledzenia ruchu gałek ocznych – technologii, dzięki której widzisz to, co użytkownik i możesz działać adekwatnie do sytuacji. VIVE Pro Secure – najwyżej klasy, profesjonalny sprzęt VR do zastosowań szkoleniowo-biznesowych, które wymagają najwyższego poziomu bezpieczeństwa i wewnętrznej autoryzacji organizacji.

  • Niesamowita rozdzielczość 2880×1600
  • Śledzenie ruchu w przestrzeni nawet 10m x 10m (w połączeniu z czujnikami StrawmVR Base Station)
  • Dźwięk przestrzenny i ergonomiczny design

 

 

HTC VIVE Pro 2  to następca VIVE Pro. Urządzenie jest przeznaczone dla graczy oraz użytkowników oczekujących najlepszej z możliwej jakości doświadczeń VR.

– ciesz się doskonałymi animacjami dzięki wyświetlaczowi o rozdzielczości 5K z
częstotliwością odświeżania 120 Hz.
– zobacz zwiększone do 120 stopni pole widzenia w skutek nowej konstrukcji soczewek

Poznaj ofertę promocyjną HTC VIVE Pro 2!

 

System HTC VIVE COSMOS zapewnia łatwą konfigurację i obsługę, swobodę ruchów oraz szerszy zakres ruchu dzięki sześciu wbudowanym kamerom. Atutem jest również ergonomiczny design oraz unikalna konstrukcja gogli (flip-up design), które możesz odchylać, dzięki czemu łatwo przeskakujesz pomiędzy rzeczywistością a wirtualnymi światami.

  • Precyzyjny wewnętrzny system śledzenia
  • Szerokie pole widzenia
  • Swoboda ruchów
  • Łatwa konfiguracja i prosta obsługa
  • Lepsza ergonomia – gogle które możesz odchylać, dzięki czemu łatwo przeskakujesz pomiędzy światem rzeczywistym a wirtualnym

 

VIVE Focus Plus to autonomiczne, mobilne gogle dedykowane dla biznesu. Umożliwiają łatwą i profesjonalną prezentację produktu i rozwiązań biznesowych w trakcie spotkań, prezentacji czy targów na platformie VIVE SYNC.

 

– poznaj najlepszy wyświetlacz z rozdzielczością 5K z częstotliwością odtwarzania 90 Hz
– pole widzenia zwiększone do 120 stopni

Obudowa gogli została wykonana ze stopu magnezowego, zatem  jest o 20% lżejsza i 500% bardziej wytrzymała od ram wykonanych w obudowie sztucznej.

Ścisła współpraca HTC VIVE z NIVIDIA i AMD gwarantuje doskonałą jakość wyświetlacza, dzięki czemu projektowanie oprogramowania i interakcje z użytkownikiem są bardziej naturalne.

Dodatek przeznaczony dla systemów Vive Pro, Pro Eye i Cosmos. Poruszaj się i doświadczaj swobodnej wirtualnej rzeczywistości bez kabli. W łatwy sposób dołącz do wielu użytkowników jednej symulacji. System napędzany technologią Intel WiGig.

 

Umożliwiają widzenie obiektów rzeczywistych w wirtualnej rzeczywistości. Idealnie sprawdzają się m.in. w branży motoryzacyjnej, lotniczej,  filmowej, animacji oraz do specjalistycznych treningów i szkoleń. Wystarczy przyczepić je do kamery, aby nagrywać filmy w rzeczywistości mieszane

     

Przykładowe zastosowania VR:

Inżynieria – szkolenia – korzyści płynące ze szkoleń w VR to m.in. symulacje prawdziwego środowiska pracy i towarzyszących mu zagrożeń. Firmy mogą weryfikować i szkolić praktyczne umiejętności swoich  pracowników bez ryzyka uszkodzenia sprzętu lub zdrowia pracowników.

BHP + Pierwsza Pomoc – najwiekszym partnerem HTC z gotowymi aplikacjami szkoleń BHP jest Immersive Factory


HR
– szerokie spektrum aplikacji dostęnych na rynku jako gotowe produkty oraz możliwości stworzenia kastomizowanych szkoleń onboardingowych czy też produktowych

  • Ovation – aplikacja umożliwiająca poszerzanie umiejętności w zakresie umiejętności miękkich takich jak przemówienia  www.youtube.com/watch?v=H8N
  • Bodyswaps – aplikacja wspierajaca pracowników każdego szczebla, a w szczegółności kadrę zarządzającą w konstrutywnym formułowaniu informacji zwrotnej, ogólnie podnosząca kompetencję z zakresu komunikacji. https://bodyswaps.co/

 

Unikalne wartości szkoleń testów z wykorzystaniem VR:

1. Skuteczność szkolenia – 100% koncentracji na środowisku, w którym jesteś trenowany i wykonywanym zadaniu – bez bodźców ze świata zewnętrznego.

2. Ochrona zdrowia i życia stażysty – Możliwość przeprowadzenia szkolenia, w którym w prawdziwym świecie błąd oznacza zniszczenie drogiego sprzętu, utratę zdrowia/ życia

3. Oszczędności finansowe – W wirtualnym świecie możliwe jest odtworzenie prawdziwego środowiska, w którym pracuje wyszkolona osoba – maszyn, pokoi, urządzeń, materiałów.

4. Zdolność do weryfikacji poprawności działania szkoleniowego w czasie rzeczywistym – Ocena umiejętności na podstawie parametrów kontroli uzyskanych w czasie rzeczywistym, a nie na podstawie wyników końcowych.

5. Analityka – Możliwość uzyskania metadanych ze szkolenia – analiza trudnych lub kosztownych aspektów do analizy podczas szkolenia w tradycyjnym modelu oraz możliwość integracji z dowolnym systemem analizy danych. Możliwość połączenia AI (sztucznej inteligencji) i uczenia maszynowego – indywidualny wybór programu szkoleniowego w zależności od wyników uzyskanych przez danego uczestnik

6. Standaryzacja szkoleń – Możliwość osiągnięcia spójności szkolenia – standaryzacja – powtarzalność treningu.

7. Współpraca – Możliwe jest działanie w grupie bez konieczności fizycznego spotkania grup – online, multiplayer. Każdy uczestnik szkolenia może znajdować się w innej części świata.

8. Dostępność – Samowystarczalność i mobilność – VR Laptop + gogle VR.

 

Jeśli chcesz sprawdzić jakie korzyści HTC VIVE może przynieść dla Twojego biznesu, skontaktuj się z nami.

Krzysztof Wojarski