Dell EMC wyposaża programistę Wiedźmina

Dell EMC wyposażyło twórcę Wiedźmina – CD PROJECT RED, w dostosowaną konfigurację infrastruktury IT

Z ponad 250 nagrodami za najlepszą grę roku- Wiedźmin 3- wydany przez CD PROJECT RED to najbardziej uznana gra wideo w historii. Rynek gier wideo kwitnie, a wraz z rozwojem technologii VR coraz ważniejsze stają się gry na PC i konsole. Grafika gry zbliża się niemal do fotorealizmu, sprzęt staje się coraz bardziej wymagający.

Dell EMC zdołał zaoferować największemu i najważniejszemu graczowi w grach wideo w Europie Wschodniej specjalną infrastrukturę IT.
Dotyczy to komputerów, serwerów, pamięci masowych, rozwiązań sieciowych i kopii zapasowych, koncepcji wirtualizacji i chmur, oprogramowania i usług w pakiecie “Jedna sieć”. Tworzenie gier wideo wymaga doskonałej współpracy projektantów, programistów, grafików i innych profesjonalistów. Z tego powodu CD PROJECT RED zdecydowało się na standaryzację sprzętu stacji roboczych swoich pracowników. Teraz procesy między działami przebiegają sprawniej. Ta zwiększona niezawodność środowiska IT jest obsługiwana przez użycie dostosowanej konfiguracji współpracującej z Dell Precision Tower 5810. Dodatkowo przełącznik Networking S5000 Data Center łączy technologię LAN i FC w jednym produkcie. Ta architektura umożliwia również ujednolicenie infrastruktury sieciowej.

Dell EMC zdołał zbudować infrastrukturę IT CD PROJECT RED prawie w całości na jednym rozwiązaniu dostawcy. Prowadzi to do najwyższego poziomu niezawodności i wsparcia.

 

Źródło: http://emeablog.emc.com/cee/the-witcher-3/