Citrix RightSignature – narzędzie do e-podpisu

Citrix RightSignature umożliwia tworzenie, udostępnianie, podpisywanie oraz zwracanie dokumentów elektronicznych. Dlaczego warto rozważyć wybór rozwiązania Citrix?

Bezpieczeństwo – każdy dokument jest zabezpieczony przy użyciu pełnego dziennika inspekcji, danych biometrycznych i szyfrowania 256-bitowego. Twoje dokumenty są chronione na tym samym poziomie co w bankach online.

Autentyczność – każdy dokument zawiera dziennik inspekcji z sygnaturami czasowymi, danymi uwierzytelnienia tożsamości oraz algorytmem skrótu, co przeciwdziała nieuprawnionym modyfikacjom. Ponadto, RightSignature zapewnia zgodność z przepisami RODO, HIPAA oraz SOC 2.

Integralność – Citrix RightSignature można zintegrować z Citrix ShareFile (rozwiązanie umożliwiające bezpieczne udostępnianie i przechowywanie dużych plików). Co więcej, zastosowanie publicznego interfejsu API REST, zapewnia uwierzytelnianie w oparciu o token oAuth aby bezpiecznie łączyć się z aplikacjami biznesowymi. A to oznacza, że nie trzeba za każdym razem przełączać się na RightSignature przy korzystaniu z danej aplikacji.

Chcesz sprawdzić możliwości Citrix RightSiganture? Zachęcamy do bezpłatnego testowania rozwiązania przez 30 dni! Link do rejestracji tutaj

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem lub potrzebujesz więcej informacji, napisz do nas: handlowy@alterkom.pl

Źródło: www.rightsignature.com