Alterkom zdobył nagrodę podczas Citrix Partner Accelerator

20 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się konferencja Citrix Partner Accelerator z udziałem firmy Alterkom. Alterkom otrzymał nagrodę Partner with Largest Deal 2017

 

Na konferencji Citrix Partner Accelerator zostały podsumowane działania, jakie Alterkom- będąc Platynowym Partnerem Citrix’a- podjął w minionym roku. Za swoje zasługi otrzymał nagrodę w kategorii Partner with Largest Deal 2017.

Spotkanie zawierało również rozwinięcie i podsumowanie tematów podjętych podczas Citrix Summit w Anaheim, które odbyło się w dniach 8-9 stycznia br.
Ponadto, Citrix przedstawił strategię biznesową, która będzie realizował na przestrzeni 2018 roku, podejmując rozmowy na temat rozwoju przedsiębiorstwa oraz zwiększenia sprzedaży autorskich rozwiązań.

Podczas spotkania Citrix Partner Accelerator zostały podjęte najważniejsze kwestie dotyczące współpracy partnerskiej. Wśród nich znalazły się między innymi:
• Nowy program partnerski – Citrix Ultimate Rewards
• Sposób optymalizacji projektów w celu zwiększenia ich wartości biznesowej o najnowsze rozwiązania i technologie Citrix
• Rozwiązywanie konkretnych problemów, z którymi borykają się nasi klienci
• Inicjatywy oraz strategie funkcjonowania na rynku zwiększające sprzedaż

 

Konferencja pozwoliła firmie Alterkom pozyskać potrzebną wiedzę oraz rozwinąć te obszary w funkcjonowaniu firmy, które wpływają na jeszcze lepszą współpracę z jej klientami.