• gallery

Ale odlot! czyli relacja z grudniowego spotkania w Warszawie

W  zeszłym tygodniu zebraliśmy się w Warszawie w siedzibie Flyspot  na ekskluzywnym wydarzeniu organizowanym przez Alterkom we współpracy z Dell Technologies i VMware. Ten dzień wzniósł uczestników na nowe wyżyny bezpieczeństwa!

To był czas wypełniony wglądem w najnowocześniejsze technologie. Najważniejszym punktem wydarzenia było dogłębne zbadanie rozwiązań Dell Technologies i VMware dedykowanych do wzmacniania środowisk IT i ochrony wartości niematerialnych.

Uczestnicy wysłuchali prezentacji na temat usług APEX Backup Services, obejmujących tworzenie kopii zapasowych w chmurze oraz Data Protect, okrzykniętego cyfrowym bunkrem i najwyższej klasy rozwiązaniem dla cyberbezpieczeństwa. Poranna sesja zakończyła się spojrzeniem na Vmware Carbon Black, zajmującą się oprogramowaniem zabezpieczającym punkty końcowe natywne dla chmury, a także Workspace One, narzędzie do nowoczesnego zarządzania środowiskiem pracy.

W drugiej części spotkania uczestnicy wzięli udział w krótkiej sesji szkoleniowej przed lotem, co przygotowało ich do wyjątkowej atrakcji dnia – doświadczając swobodnego lotu w jednym z najlepszych tuneli aerodynamicznych na świecie. Dzięki współpracy z Flyspot mogliśmy swobodnie unosić się w powietrzu i czuć bezpieczeństwo pod fachowym okiem instruktorów.

Kolejne wydarzenie organizowane przez Alterkom tylko spełniło obietnicę szczegółowego wglądu w najlepsze technologiczne rozwiązania, ale także zapewniło ekscytujące i niezapomniane wrażenia, pozwalając uczestnikom na prawdziwy odlot!

Dziękujemy za Państwa udział. A my już pracujemy nad przygotowaniem kolejnych spotkań i warsztatów w 2024 roku!